|
Odwalcie sie od Juniora, bo on przynajmniej jako jeden z nielicznych zawodnikow ZAWSZE gra z pelnym zaangazowaniem. A, ze sie go rzuca po calym boisku, to nie jest latwo mu sie przyzwyczaic. Oby zostal na dluzej na lewej obronie, w koncu tam gra w kadrze.
|