|
Zastanawia mnie pewna sprawa. Mianowicie gdy my dokonaliśmy 2, lub 3 transferów, a Legia bodaj 5 to wszyscy mówili, że zanim Legia się zgra to będzie już rudna zimowa i nie mają szans w walce o tytuł. Natomiast gdy my wymieniamy całą linię obrony + bramkarza, nowy Garguła, nowy Wilk, nowy Pajlić, nowy Rios, nowy Żuraw to wszystko jest okej.
|