Wyświetl pojedynczy post
anthony09
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#864
Stary 24.07.2010, 12:51
Ma może ktoś gdzieś nagrane studio przedmeczowe Wisła-Szawle ? chodzi mi najbardziej o komentarz prezesa Basłaja odnośnie stadionu, niestety przegapiłem studio przed i po meczowe ;/
Odpowiedz cytując