Temat
:
Wiślackie Foto&Video
Wyświetl pojedynczy post
anthony09
Senior Member
Od: 04.2009
Offline
#
864
24.07.2010, 12:51
Ma może ktoś gdzieś nagrane studio przedmeczowe Wisła-Szawle ? chodzi mi najbardziej o komentarz prezesa Basłaja odnośnie stadionu, niestety przegapiłem studio przed i po meczowe ;/
anthony09
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do anthony09
Znajdź inne posty napisane przez anthony09