Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31593
Stary 24.07.2010, 12:50
tofik napisał(a):Wyświetl post
Dobra piszesz cos, żeby odpisać. Ale nie wiem jakie masz argumenty oprócz swoje widzi misie. Skąd tu tylu znawców ? Widziałeś ile meczy tego Elsnera ? Oczywiście liczbę zer w kontrakcie też znasz. Nie zarobił.
Raczej pytam o wasze argumenty. Tutaj pojawiaja sie takie bzdury, ze rece opadaja. Mamy pilkarza(mowie o Elsnerze), ktory nie sprawdzil sie w Kuwejcie, tak czy nie? Tak. Wyroznial sie w lidze slowenskiej? Bycmoze, ale patrzac na gwiazde tamtejszej ekstraklasy(Kirm), mozna miec spore watpliwosci. Przyjezdza na testy czy podpisuje odrazu? Testy. Czytalem juz tu takie brednie o Mendy(z ktorym powinnismy podpisac kontrakt z racji postury), potem o Tibonim, ze trudno to nawet komentowac. Bylo wiadome, ze to raczej "odpadki"(z calym szacunkiem).

P.S - Dalej nie dostalem odpowiedzi na pytanie, dlaczego 24-letnie(podobno swietny wedle niektorych, mimo ze go nie widzieli na oczy) wyjezdza do Kuwejtu, a nie do jakiejs powaznej ligi(pieniadze bylyby porownywalne)? Dlaczego tez ten pilkarz przyjezdza na testy(jeszcze raz to podkreslam) do klubu z Polski? Pytania dla malo domyslnych .
P.S - Widze tez, ze niektorzy myla ligi Arabii Saudyjskiej i Kataru z Kuwejtem .
P.S 3 - Beda niezle jaja, jak zostanie odeslany przez Kasperczaka...ciekawe, co wtedy powiedza niektorzy, tutejsi "eskperci" ...
Ostatnio edytowane przez For_FuN_ : 24.07.2010 o godz. 12:57.
Odpowiedz cytując