tofik napisał(a):

Dobra piszesz cos, żeby odpisać. Ale nie wiem jakie masz argumenty oprócz swoje widzi misie. Skąd tu tylu znawców ? Widziałeś ile meczy tego Elsnera ? Oczywiście liczbę zer w kontrakcie też znasz. Nie zarobił.
|
Raczej pytam o wasze argumenty. Tutaj pojawiaja sie takie bzdury, ze rece opadaja. Mamy pilkarza(mowie o Elsnerze), ktory nie sprawdzil sie w Kuwejcie, tak czy nie? Tak. Wyroznial sie w lidze slowenskiej? Bycmoze, ale patrzac na gwiazde tamtejszej ekstraklasy(Kirm), mozna miec spore watpliwosci. Przyjezdza na testy czy podpisuje odrazu? Testy. Czytalem juz tu takie brednie o Mendy(z ktorym powinnismy podpisac kontrakt z racji postury), potem o Tibonim, ze trudno to nawet komentowac. Bylo wiadome, ze to raczej "odpadki"(z calym szacunkiem).
P.S - Dalej nie dostalem odpowiedzi na pytanie, dlaczego 24-letnie(podobno swietny wedle niektorych, mimo ze go nie widzieli na oczy) wyjezdza do Kuwejtu, a nie do jakiejs powaznej ligi(pieniadze bylyby porownywalne)? Dlaczego tez ten pilkarz przyjezdza na testy(jeszcze raz to podkreslam) do klubu z Polski? Pytania dla malo domyslnych

.
P.S - Widze tez, ze niektorzy myla ligi Arabii Saudyjskiej i Kataru z Kuwejtem

.
P.S 3 - Beda niezle jaja, jak zostanie odeslany przez Kasperczaka...ciekawe, co wtedy powiedza niektorzy, tutejsi "eskperci"

...