Wyświetl pojedynczy post
Reser
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31592
Stary 24.07.2010, 12:49
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Tylko w jakim wieku wyjechal Bak Tu mamy mlodego pilkarza. Raczej tez nie zarobil, bo zeby zarobic trzeba miec nazwisko i marke na europejskim rynku. Laduja tam gwiazdy i zupelne no-name'y...takie sa fakty. Nie wierze, ze 24 latek wybiera Kuwejt majac oferty dajmy na to z Bundesligi, Eredivisie, itd.

P.S - Przypomianm tez, ze ten podobno wspanialy 24-latek przyjezdza na testy(!!) do klubu z Polski, wiec rzeczywiscie musi byc wielka gwiazda . Jesli ktos zna swoja wartosc i ma jakas marke, to podpisuje odrazu kontrakt(chocby ostatnie nasze transfery).

Co ma do tego wiek? Skoro mogli ściągnąć Bąka, który nie jest ogórem to i mogli ściągnąć tego 24 latka, który poniżej pewnego poziomu również nie mógł być.

Trzymaj się faktów, bo póki co dysponujesz swoimi wymysłami, które w żaden sposób nie muszą być celne.

No chyba, że śledzisz ligę Kuwejtu, znasz Elsnera doskonale. Dodatkowo masz dostęp do jego konta i wiesz ile zer pociągnął na tej eskapadzie - wtedy szacun dla Ciebie i odszczekam swoje.
Odpowiedz cytując