Co ma do tego wiek? Skoro mogli ściągnąć Bąka, który nie jest ogórem to i mogli ściągnąć tego 24 latka, który poniżej pewnego poziomu również nie mógł być.
Trzymaj się faktów, bo póki co dysponujesz swoimi wymysłami, które w żaden sposób nie muszą być celne.
No chyba, że śledzisz ligę Kuwejtu, znasz Elsnera doskonale. Dodatkowo masz dostęp do jego konta i wiesz ile zer pociągnął na tej eskapadzie - wtedy szacun dla Ciebie i odszczekam swoje.