Sądze, ze jak Elsner został i bedzie trenowac z druzyna to jestesmy nim zainteresowani. Nie dalej jak w piatek byla mowa, ze Elsner przyjezdza na JEDNODNIOWE testy do Krakowa. Nie sadze, ze został dluzej w Krakowie, bo mu sie miasto spodobalo

takze mysle, ze podpisza z nim kontrakt do środy, kiedy to musza zglosic dodatkowego zawodnika.