Wyświetl pojedynczy post
ardianek
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: POLSKA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31590
Stary 24.07.2010, 12:49
Sądze, ze jak Elsner został i bedzie trenowac z druzyna to jestesmy nim zainteresowani. Nie dalej jak w piatek byla mowa, ze Elsner przyjezdza na JEDNODNIOWE testy do Krakowa. Nie sadze, ze został dluzej w Krakowie, bo mu sie miasto spodobalo takze mysle, ze podpisza z nim kontrakt do środy, kiedy to musza zglosic dodatkowego zawodnika.
Jazda, Jazda, Jazda - BIAŁA GWIAZDA!!!!
Odpowiedz cytując