Reser napisał(a):

Jacek Bąk też był słaby bo grał w Ar-Rajjan 
Ludzie zadziwiacie mnie coraz bardziej.
EDIT:
Tak wiem, że Ar-Rajjan to Katar - ale czy to stanowi jakąś różnicę?
|
Tylko w jakim wieku wyjechal Bak


Tu mamy mlodego pilkarza. Raczej tez nie zarobil, bo zeby zarobic trzeba miec nazwisko i marke na europejskim rynku. Laduja tam gwiazdy i zupelne no-name'y...takie sa fakty. Nie wierze, ze 24 latek wybiera Kuwejt majac oferty dajmy na to z Bundesligi, Eredivisie, itd.
P.S - Przypomianm tez, ze ten podobno wspanialy 24-latek przyjezdza na testy(!!) do klubu z Polski, wiec rzeczywiscie musi byc wielka gwiazda

. Jesli ktos zna swoja wartosc i ma jakas marke, to podpisuje odrazu kontrakt(chocby ostatnie nasze transfery).