Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31580
Stary 24.07.2010, 12:38
Reser napisał(a):Wyświetl post
Jacek Bąk też był słaby bo grał w Ar-Rajjan
Ludzie zadziwiacie mnie coraz bardziej.

EDIT:

Tak wiem, że Ar-Rajjan to Katar - ale czy to stanowi jakąś różnicę?
Tylko w jakim wieku wyjechal Bak Tu mamy mlodego pilkarza. Raczej tez nie zarobil, bo zeby zarobic trzeba miec nazwisko i marke na europejskim rynku. Laduja tam gwiazdy i zupelne no-name'y...takie sa fakty. Nie wierze, ze 24 latek wybiera Kuwejt majac oferty dajmy na to z Bundesligi, Eredivisie, itd.

P.S - Przypomianm tez, ze ten podobno wspanialy 24-latek przyjezdza na testy(!!) do klubu z Polski, wiec rzeczywiscie musi byc wielka gwiazda . Jesli ktos zna swoja wartosc i ma jakas marke, to podpisuje odrazu kontrakt(chocby ostatnie nasze transfery).
Ostatnio edytowane przez For_FuN_ : 24.07.2010 o godz. 12:41.
Odpowiedz cytując