Czyli jest tak jak mowiłem - wszyscy pojechali a zostal jeden obronca. Skoro teraz Chavez przylatuje podpisac kontrakt oznacza, ze to raczej koniec transferow. Zapewne przyszedłby jeszcze jakis pomocnik ale kupilismy Wilka wiec sprawa zalatwiona.
Podobiensto uderzajace
