Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31574
Stary 24.07.2010, 12:32
Czyli jest tak jak mowiłem - wszyscy pojechali a zostal jeden obronca. Skoro teraz Chavez przylatuje podpisac kontrakt oznacza, ze to raczej koniec transferow. Zapewne przyszedłby jeszcze jakis pomocnik ale kupilismy Wilka wiec sprawa zalatwiona.
TymonPRO napisał(a):Wyświetl post
PS:Ten Elsner przypomina trochę Bendtnera z Arsenalu
Podobiensto uderzajace
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 24.07.2010 o godz. 12:34.
Odpowiedz cytując