Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31573
Stary 24.07.2010, 12:30
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Przyznalbym ci racje, gdyby Elsner nie gral w Kuwejcie...co tam robi 24 letni pilkarz?!?! Nikt go poprostu nie chcial...

P.S - Przypominam, ze wielka gwiazda ligi slowenskiej byl Kirm, a jak wyglada z bliska w lidze polskiej kazdy widzi. Nie chce nawet myslec, jak sredni kopacze sie prezentuja.
Wiesz, kluby arabskie nie muszą ściągać z Europy byle kogo, bo mają kasę.Al Arabi może sobie pozwolić na transfery po kilka milionów. To by oznaczało, że ten gracz prezentował się dobrze, albo bardzo dobrze.
Odpowiedz cytując