Wyluzujcie problem był taki że wynikało z wcześniejszych info że nie będzie miejsca pod rozgrzewkę tylko będzie asfalt, ale miejsce jest droga znowu tak szkaradnie nie wygląda i na kilku innych stadionach też jest takie rozwiązanie a pokrycie jej sztuczną trawą w tym momencie jest chyba najmniejszym problemem naszego stadionu...