Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Chlopek123
Member
Od: 09.2008
Skąd: Bochnia
Offline
#
31561
24.07.2010, 12:19
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...szta_wyjezdza/
Tak myślałem i pewnie jest na tym samym etapem co Rios tydzien temu, czyli trenuje z druzyna i negocjuje kontrakt zeby zagrac w LE
KAŻDY TO POWIE !
WISEŁKA
RZĄDZI W KRAKOWIE !
Chlopek123
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Chlopek123
Znajdź inne posty napisane przez Chlopek123