Wyświetl pojedynczy post
Chlopek123
Member
 
Od: 09.2008
Skąd: Bochnia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31561
Stary 24.07.2010, 12:19
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...szta_wyjezdza/

Tak myślałem i pewnie jest na tym samym etapem co Rios tydzien temu, czyli trenuje z druzyna i negocjuje kontrakt zeby zagrac w LE
KAŻDY TO POWIE ! WISEŁKA RZĄDZI W KRAKOWIE !


Odpowiedz cytując