Po za tym z tymi młodymi chłopaczkami - Rios, Tiboni czy Wilk zdecydowanie patrzą na przyszłość klubu.
Jeżeli obaj wypalą po prostu ich wykupią - dotyczy się to tylko Riosa oraz Tiboniego. I bardzo dobrze, wreszcie coś ruszyło w tym klubie.
Edit: Chavez i Elsnera zakontraktować i linię defensywną mamy z głowy.
