Wyświetl pojedynczy post
KacpiTSW
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: JKG

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31559
Stary 24.07.2010, 12:17
Po za tym z tymi młodymi chłopaczkami - Rios, Tiboni czy Wilk zdecydowanie patrzą na przyszłość klubu.

Jeżeli obaj wypalą po prostu ich wykupią - dotyczy się to tylko Riosa oraz Tiboniego. I bardzo dobrze, wreszcie coś ruszyło w tym klubie.


Edit: Chavez i Elsnera zakontraktować i linię defensywną mamy z głowy.
Ostatnio edytowane przez KacpiTSW : 24.07.2010 o godz. 12:20.
Odpowiedz cytując