JarTSW napisał(a):

|
Dokładnie, sprawia wrażenie napastnika, który żyje typowo z podań, egzekutor, kogoś takiego nam brak.
|
chciałbym Ci przypomnieć że mamy takiego egzekutora o imieniu Rafał, pokazał to w ostatnim meczu gdy bez zawahania pięknym zwodem położył bramkarza
