Wyświetl pojedynczy post
yogul
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31558
Stary 24.07.2010, 12:16
JarTSW napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie, sprawia wrażenie napastnika, który żyje typowo z podań, egzekutor, kogoś takiego nam brak.
chciałbym Ci przypomnieć że mamy takiego egzekutora o imieniu Rafał, pokazał to w ostatnim meczu gdy bez zawahania pięknym zwodem położył bramkarza

Odpowiedz cytując