Z tym wykorzystaniem sytuacji to nie jestem taki pewien. Jedynym napastnikiem w składzie, który ma spokój pod bramką jest Żurawski. A ile widzieliśmy łatwych sytuacji spartaczonych przez nasze ofensywne formacje w poprzednim sezonie ? Brożek, Boguski, Kirm, Małecki jakoś nikt ich nigdzie nie odsyła

Powinien zostać, dojść fizycznie do formy i wtedy można by go ocenić. Jeden sparing na pewno nie decyduje.