Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
mr.kupa
Member
Od: 05.2010
Offline
#
31553
24.07.2010, 12:12
Swoją drogą dawno nie mieliśmy tak mocno obsadzonych pomocy i ataku
tylko ten Chavez żeby wypalił i będzie bosko
niekumaty
mr.kupa
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mr.kupa
Znajdź inne posty napisane przez mr.kupa