Oglądam galerię z meczu sparingowego z KSZO. Muszę przyznać, że bardzo podobają mi się te niebieskie koszulki

Ogólnie raczej się dobrze prezentują, choć za ponad 200zł (taka cena się przewija) to raczej nie kupię tej koszulki... Nie jest źle ze strojami, szkoda tylko właśnie tego, że mamy to samo co Legia :/ Ale ważna jest gra naszych kopaczy w tych trykotach, a nie to kto jeszcze takie ma.