Wy¶wietl pojedynczy post
Maciu¶
bananowy chłopiec
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1278
Stary 24.07.2010, 11:55
18 lipca:
Maciuś napisał(a):Wy¶wietl post
A ja tam nie wierze ze po sprowadzeniu Bamby Amika kupi jeszcze Rudnevsa, cos za duzo by mieli napastnikow zwazywszy ze w ustawieniu graja tylko jednym. Wichniarek+Bamba+Mikolajczak spokojnie wystarcza.
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/tra...wiadomosc.html

Teraz po prostu jakos z twarza dzialacze chca sie wymigac z rezygnacji z Lotysza.
Odpowiedz cytuj±c