18 lipca:
Maciuś napisał(a):

|
A ja tam nie wierze ze po sprowadzeniu Bamby Amika kupi jeszcze Rudnevsa, cos za duzo by mieli napastnikow zwazywszy ze w ustawieniu graja tylko jednym. Wichniarek+Bamba+Mikolajczak spokojnie wystarcza.
|
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/tra...wiadomosc.html
Teraz po prostu jakos z twarza dzialacze chca sie wymigac z rezygnacji z Lotysza.