Krzysiek no bez przesady z tą reprezentacją,idac tym samym tropem to Kirm powinnien być przemęczony bo go wzieli z urlopu na mistrzostwa kiedy reszta sobie odpoczywala,albo sie przygotowywala do sezonu on musial grac w RPA.Piłkarz jest od grania bo za tu mu płacą a gra tam gdzie go chcą,a jak mu się nie chce to najlepiej zmienić profesje.Mijajlovic chyba wypokorniał to i Patryk zmądrzeje mam taką cichą nadzieje
