Wyświetl pojedynczy post
pablo92TSW
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31550
Stary 24.07.2010, 11:48
cfa napisał(a):Wyświetl post
No masz rację najlepiej tylko kupować, a chłopaki z rezererw niech się ogrywaja w Młodej Ekstraklasie.

Nie chodzi o to, nie zauważyłeś? Tematu Nalepy nie było do dnia wczorajszego, zapewne 95% użytkowników forum (w tym ja) nie wiedziała nawet kim jest, a teraz wszyscy żądają go do pierwszej drużyny... Dajcie mu trochę czasu, niech najpierw pokaże czy chociaż w Młodej Ekstraklasie da radę. Sztab szkoleniowy chyba lepiej wie co z nim zrobić.
Odpowiedz cytując