|
Nie wiem jak jest naprawdę z tym Chavezem,ale każde przypominanie o trudnościach z załatwieniem papierów dla tego zawodnika coraz bardziej drażni.Od dwóch tygodni słyszę tę spiewkę.Skoro prawdą jest,że trwa takie załatwienie ok.3 tyg.,to znaczy że chodzi tu tylko o gadanie o tym transferze,ot takie gonienie za króliczkiem,a nie złapaniem go(jak w piosence Skaldów).
Ostatnio edytowane przez rozarian : 24.07.2010 o godz. 11:25.
|