Wyświetl pojedynczy post
sportnh
Senior Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6361
Stary 24.07.2010, 11:18
Zwierze napisał(a):Wyświetl post
No z tym tułaniem to przesadziłeś. Za karę tam nie pojechał. Z drugiej jednak strony jestem za tym że dać chłopakowi spokój, wtedy zobaczymy co z tego będzie.
jest takie powiedzenie "daj psu spokoj, bedziiesz mial dwa"...

gdyby on sam nie jezdzil po innych, mialby inna sytuacje, ale sam sobie na to zapracowal i zasluzyll. tyle w temacie.
Odpowiedz cytując