Zwierze napisał(a):

|
No z tym tułaniem to przesadziłeś. Za karę tam nie pojechał. Z drugiej jednak strony jestem za tym że dać chłopakowi spokój, wtedy zobaczymy co z tego będzie.
|
jest takie powiedzenie "daj psu spokoj, bedziiesz mial dwa"...
gdyby on sam nie jezdzil po innych, mialby inna sytuacje, ale sam sobie na to zapracowal i zasluzyll. tyle w temacie.