Kasperczak będzie miał ból głowy przy zestawieniu składu na Azerów.
1. środek obrony, czy wystawić dwóch lewonożnych obrońców na środku czyli Bunozę i Clebera
2. lewa pomoc Paljić czy Piotr Brożek, czy może Kirm
3. lewa obrona Diaz czy Piotr Brożek
4. prawa pomoc, kto powinien tam grać, Boguski wygląda słabo, może Kirm, który w 2 sparingach strzelił 2 gole ? Może Małecki, wiadomo ostatnio pod formą, ale potrafi narobić zamieszania i urwać się na skrzydle
Właściwie pewny jest jedynie atak, Żurawski i Brożek jak na tą chwilę nie do ruszenia. Nie wspominam również o zmianie ustawienia, bo Heniu zawsze gra 442
