Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31546
Stary 24.07.2010, 11:09
wwf napisał(a):Wyświetl post
Z tego co piszą to Chaveza w tym okienku nie zobaczymy.

http://www.sport.pl/pilka/1,70998,81..._sprawdza.html
o Chavezie napisali tylko i wyłącznie to co powiedział Jarosz tydzień temu...

kurcze, gdyby ktoś mógł odnieść się do sytuacji z Chavezem... ta sprawa elektryzuje większość kibiców... i teraz kwestia, czy jego agent zmyślał, czy gazeta zmyślała... cóż trzeba czekać...
Ostatnio edytowane przez tomasz_19 : 24.07.2010 o godz. 11:14.
Odpowiedz cytując