wwf napisał(a):

o Chavezie napisali tylko i wyłącznie to co powiedział Jarosz tydzień temu...
kurcze, gdyby ktoś mógł odnieść się do sytuacji z Chavezem... ta sprawa elektryzuje większość kibiców... i teraz kwestia, czy jego agent zmyślał, czy gazeta zmyślała... cóż trzeba czekać...