Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Żurawek
Member
Od: 02.2008
Skąd: Namysłów
Offline
#
31545
24.07.2010, 11:01
Cytat:
Z tego co piszą to Chaveza w tym okienku nie zobaczymy.
To bardziej odgrzewanie kotleta z konferencji prasowej dla podniesienia dramatyzmu tekstu, niż najnowsze informacje pana Jawora.
Ostatnio edytowane przez Żurawek : 24.07.2010 o godz. 11:04.
Kupię stalowe felgi 16" (5x98) do Alfy Romeo
156.
[
PW
]
Żurawek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Żurawek
Znajdź inne posty napisane przez Żurawek