|
Dziwne,że Polsat w otwartym transmitował mecze z II rundy,a z III już nie...
Raczej III rundy nie będzie w otwartym bo w ramówce na 29 lipca nie ma naszego meczu w otwartym tylko jakiś film nie wiadomo co z rewanżem być może pokażą...
Ostatnio edytowane przez Ravers : 24.07.2010 o godz. 11:00.
|