Wyświetl pojedynczy post
Ravers
Senior Member
 
 
Od: 04.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2585
Stary 24.07.2010, 10:54
Dziwne,że Polsat w otwartym transmitował mecze z II rundy,a z III już nie...

Raczej III rundy nie będzie w otwartym bo w ramówce na 29 lipca nie ma naszego meczu w otwartym tylko jakiś film nie wiadomo co z rewanżem być może pokażą...
Ostatnio edytowane przez Ravers : 24.07.2010 o godz. 11:00.
Odpowiedz cytując