Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31544
Stary 24.07.2010, 10:51
wiślak1906forever napisał(a):Wyświetl post
On grał cały poprzedni sezon w Juniorach Starszych mimo że był rocznikowo juniorem młodszym... Teraz poszedł do Młodej i wymiata więc moim zdaniem Heniek go powinien wziąść do pierwszej i niech trenuje z Kowalskim Cleberem Bunozą i NOWYM ? ... I jakś Puchar Polski nie wejdzie czasem a takto to każdy mecz w Młodej
Wolę takiego Nalepę niż jakiegoś leszcza z testów, który sam nie pamięta kiedy ostatni raz grał mecz o punkty.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując