Wyświetl pojedynczy post
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31541
Stary 24.07.2010, 10:31
wystarczyl gol Nalepy i teraz o nim sie pisze, a to dziwne wczesniej nikt nie wspominal ze mamy w klubie tekiego utalentowanego obronce
w ME to on sie zepsuje, kto z ME awansowal u nas do pierwszego zespolu? tylko Burliga
Heniek to chyba mowil kiedys o statystach ( chyba mu chodzilo o graczy z ME )

Odpowiedz cytując