wystarczyl gol Nalepy i teraz o nim sie pisze, a to dziwne wczesniej nikt nie wspominal ze mamy w klubie tekiego utalentowanego obronce

w ME to on sie zepsuje, kto z ME awansowal u nas do pierwszego zespolu? tylko Burliga
Heniek to chyba mowil kiedys o statystach ( chyba mu chodzilo o graczy z ME )