Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31540
Stary 24.07.2010, 10:30
Dajcie spokój ze Smolarkiem, nawet Szatałow nie chciał go do Polonii Bytom, bo uważał, że chce za dużo kasy i pogorszy atmosferę w szatni. Powtórzyć się może sytuacja z Matusiakiem (,,Nie tak się umawialiśmy.") . Słabo mu idzie u Okuki, wiadomo, że czasem powroty są dobre, ale on na prawdę nie jest nam potrzebny.

A tak w ogóle to może Wisła chce kupić Grosickiego , wg mnie przydałby się nam.

http://www.sport.pl/sport/1,65025,81...ge_odejsc.html
Cytat:
Kto się tobą interesuje?
- Nie chcę się wypowiadać na ten temat. Wydaje mi się, że może być fajna niespodzianka.
Ostatnio edytowane przez R33 : 24.07.2010 o godz. 10:45.
Odpowiedz cytując