Dajcie spokój ze Smolarkiem, nawet Szatałow nie chciał go do Polonii Bytom, bo uważał, że chce za dużo kasy i pogorszy atmosferę w szatni. Powtórzyć się może sytuacja z Matusiakiem (,,Nie tak się umawialiśmy.") . Słabo mu idzie u Okuki, wiadomo, że czasem powroty są dobre, ale on na prawdę nie jest nam potrzebny.
A tak w ogóle to może Wisła chce kupić Grosickiego

, wg mnie przydałby się nam.
http://www.sport.pl/sport/1,65025,81...ge_odejsc.html
Cytat:
Kto się tobą interesuje?
- Nie chcę się wypowiadać na ten temat. Wydaje mi się, że może być fajna niespodzianka.
|