|
źle mnie zrozumieliście... nie napisałem, że ma od razu iść do pierwszej 11, ale skoro chłopak dostał szansę od Kaspra i jakby nie było ją wykorzystał.... to trzeba dać mu szansę ogrywania się z 1 drużyną, nie mówię od razu, żeby wskoczył do 18 ale kto wie jak się rozwinie chłopak przy Cleberze... zawsze lepsze to niż bieganie po wsiach bez perspektyw...
|