Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Billy
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Gorlice
Offline
#
31537
24.07.2010, 10:19
pablo92TSW
napisał(a):
Czyli mamy go brać tylko dla tego, że jest młody? a skąd wiesz jak gra? Różnica między piłką juniorską, a seniorską jest ogromna.
Skoro Kasperczak dał mu szansę w sparingu to ten chłopak mimo wszystko coś umie, czyż nie?
Billy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Billy
Znajdź inne posty napisane przez Billy