Wyświetl pojedynczy post
Billy
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Gorlice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31537
Stary 24.07.2010, 10:19
pablo92TSW napisał(a):Wyświetl post
Czyli mamy go brać tylko dla tego, że jest młody? a skąd wiesz jak gra? Różnica między piłką juniorską, a seniorską jest ogromna.
Skoro Kasperczak dał mu szansę w sparingu to ten chłopak mimo wszystko coś umie, czyż nie?
Odpowiedz cytując