Nie wiem dlaczego tak niektórzy są "napaleni" na tego Smolarka? Koleś, którego największym błędem było odejście z Borussi, a teraz jego największą ambicją jest zarobienie jak największej ilości pieniędzy. Poza tym w ataku już jest konkurencja, chociaż nie ukrywam, że mogliby jeszcze kogoś ściągnąć, bo wtedy autentycznie nikt nie miałby pewnego, że będzie grał od pierwszej minuty.
Jeszcze tak mi się ten Chavez marzy i można grać...

Wywołaliście "do tablicy" Nalepę. Ja sobie myślę dlaczego nie? Niech chłopak trenuje z 1 drużyną i można go powołać nawet do tej 18 meczowej. Niech się ogrywa. Tutaj wg. mnie plus dla Kasperczaka.