Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31533
Stary 24.07.2010, 10:09
pablo92TSW napisał(a):Wyświetl post
Od razu do pierwszego składu go bo strzelił bramkę... Boże widzisz, a nie grzmisz...
nie czekać, aż będzie miał 25 lat bo przecież cały czas będzie młody i utalentowany... z takim myśleniem, to daleko nie zajedziemy...
Odpowiedz cytując