Wyświetl pojedynczy post
Ejdzbiol
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31532
Stary 24.07.2010, 10:08
do pierwszego składu? kto mówił o pierwszym składzie? Po prostu skoro mamy 3 obronców to na koński rozum brakuje nam jednego zmiennika, nikt nam nie zagwarantuje, że Cleber się nie posypie a Kowalski nie rozchoruje. Jeden więcej obrońca w kadrze może się przydać, nawet jeśli to junior, lepiej po prostu dmuchać na zimne.
Odpowiedz cytując