|
do pierwszego składu? kto mówił o pierwszym składzie? Po prostu skoro mamy 3 obronców to na koński rozum brakuje nam jednego zmiennika, nikt nam nie zagwarantuje, że Cleber się nie posypie a Kowalski nie rozchoruje. Jeden więcej obrońca w kadrze może się przydać, nawet jeśli to junior, lepiej po prostu dmuchać na zimne.
|