Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31529
Stary 24.07.2010, 09:08
Greeg napisał(a):Wyświetl post
Boże chroń Wisłę !! Przed Smolarkiem. W klubie było wystarczająco wielu gwiazdorów, którzy z braku konkurencji odcinali kupony od przebrzmiałej "sławy" często nie popierając tego formą sportową. Po co nam kolejny zawodnik, który nie dość, że umiejętności nie ma powalających a dodatkowo wycenia się nieadekwatnie do rzeczywistości.
W ogole nie ma zainteresowania Ebim. Podobno w najblizszych dniach ma przyjechac do Warszawy i zagladnac do Wojciechowskiego. Ciekawe czego dzisiaj na oficjalnej dowiemy sie o testowanych wczoraj zawodnikach. Tiboni strzelił bramke ale to troche za mało, Mandy zaprezentował sie najgorzej wiec zostali Esposito i Elsner (według relacji oficjala). Cos mi sie wydaje, ze z testowanych zostanie ktorys z obroncow + Chavez ale to tylko moje przypuszczenia.
EnDrJu92 napisał(a):Wyświetl post
tak z innej beczki nie wiecie czy


Bunoza zostal zgloszony do 3 rundyBo po wize mial jechac tak
Pare dni temu.
Odpowiedz cytując