Greeg napisał(a):

|
Boże chroń Wisłę !! Przed Smolarkiem. W klubie było wystarczająco wielu gwiazdorów, którzy z braku konkurencji odcinali kupony od przebrzmiałej "sławy" często nie popierając tego formą sportową. Po co nam kolejny zawodnik, który nie dość, że umiejętności nie ma powalających a dodatkowo wycenia się nieadekwatnie do rzeczywistości.
|
W ogole nie ma zainteresowania Ebim. Podobno w najblizszych dniach ma przyjechac do Warszawy i zagladnac do Wojciechowskiego. Ciekawe czego dzisiaj na oficjalnej dowiemy sie o testowanych wczoraj zawodnikach. Tiboni strzelił bramke ale to troche za mało, Mandy zaprezentował sie najgorzej wiec zostali Esposito i Elsner (według relacji oficjala). Cos mi sie wydaje, ze z testowanych zostanie ktorys z obroncow + Chavez ale to tylko moje przypuszczenia.
Pare dni temu.