Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
thebo4
Member
Od: 06.2010
Offline
#
2918
24.07.2010, 08:48
no cóż ja się w poniedziałek wybiore. Mam nadzięje że nie będzie problemu z dostaniem biletu na 3 lub 2
thebo4
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do thebo4
Znajdź inne posty napisane przez thebo4