Wyświetl pojedynczy post
joshi
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: Nasty Squad

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12897
Stary 24.07.2010, 08:06
zgadzam się, z jednej strony każdy by chciał już wrócić na Reymonta z drugiej mogłoby być tak jak napisałeś. Skoro dało się rozegrać mecz bez wspomnianych elementów to można grać na nim bez przeszkód. I zostalibyśmy w dupie jak z trybuną D.

Dobrze też, że zrobił się szum medialny. Dla urzędników nie ma większego "wroga" jak media. Radny Olszówka może sobie pisać interpelacje, ale z każdą następną ignorancja i pycha ZIKIT-u i Majchrowskiego były coraz większe. Bo odpowiedzi trafiały tylko do zainteresowanych. W momencie gdy news idzie w Polskę to zaczyna się problem. Bo trzeba się wypowiedzieć dla szerszego gremium i żarty się kończą.
Odpowiedz cytując