orzeu napisał(a):

Na stadion Legii trzeba przyciagnac widzow Arsenalem.
Na stadion Lecha trzeba zwabic ich Stingiem.
Na Cracovie trzeba Kennedy'm i wolami ludzi ciagnac.
A na Reymonta 22 przyciagnie ludzi Wielka Wisla.
Tak z przymruzeniem oka
|
Zapewniam cię, że zupełnie inna sprawa przyciągnie ewentualnie kibiców na stadion (L)
