Wyświetl pojedynczy post
spidey
Banita
 
 
Od: 09.2005
Skąd: (L)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12895
Stary 24.07.2010, 07:35
orzeu napisał(a):Wyświetl post
Na stadion Legii trzeba przyciagnac widzow Arsenalem.
Na stadion Lecha trzeba zwabic ich Stingiem.
Na Cracovie trzeba Kennedy'm i wolami ludzi ciagnac.
A na Reymonta 22 przyciagnie ludzi Wielka Wisla.

Tak z przymruzeniem oka
Zapewniam cię, że zupełnie inna sprawa przyciągnie ewentualnie kibiców na stadion (L)
Odpowiedz cytując