Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1229
Stary 24.07.2010, 01:24
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Ja powiem tak ze to Szawle to poziom III ligi Polskiej a jednak do momentu jak grali w 11 ich gra wygladala lepiej od naszej.
Ze co Ile oni celnych strzalow oddali w calym meczu? 2? w rewanzu moze tez jakos 2-3... w dwumeczu 7:0, zadnej bardzo groznej sytuacji, przy tak slabej i nowej obronie. Uwazam ze skonczylo sie tak jak mozna bylo wymagac..