Wojtas napisał(a):

|
Ja powiem tak ze to Szawle to poziom III ligi Polskiej a jednak do momentu jak grali w 11 ich gra wygladala lepiej od naszej.
|
Ze co

Ile oni celnych strzalow oddali w calym meczu? 2? w rewanzu moze tez jakos 2-3... w dwumeczu 7:0, zadnej bardzo groznej sytuacji, przy tak slabej i nowej obronie. Uwazam ze skonczylo sie tak jak mozna bylo wymagac..