Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1227
Stary 24.07.2010, 01:08
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Faktycznie goście ograli Norwegów i Finów...Cofam to co napisałem, to nie jest słabsza Levadia , tylko właśnie Levadia bądź Dynamo


Oni ograli Rosenborg Trondheim?ten Rosenborg jak to mozlwe...

W takim razie pela mobilizacja ,bo oni moga byc cholernie grozni skoro tez z Twente u siebie NIE PRZEGRALI

ja mysle Iq2 ze to moze byc zespol podobny do Dynama Tbilisi ,troche wariaci ,jak im cos wyjdzie to idą na calego pozniej

Pierwszy mecz musimy wygrac i to wysko bez straty gola,a nie jak wtedy Dynamo nam strzlilo 2 bramki i potem musilsimy gonic wynik (ten pierwszy mecz wg mnie zdeycdowal o naszej klesce)
WISŁA KRÓLOWA POLSKI