1q2 napisał(a):

|
Faktycznie goście ograli Norwegów i Finów...Cofam to co napisałem, to nie jest słabsza Levadia , tylko właśnie Levadia bądź Dynamo
|
Oni ograli Rosenborg Trondheim

?ten Rosenborg

jak to mozlwe...
W takim razie pela mobilizacja ,bo oni moga byc cholernie grozni skoro tez z Twente u siebie NIE PRZEGRALI
ja mysle Iq2 ze to moze byc zespol podobny do Dynama Tbilisi ,troche wariaci ,jak im cos wyjdzie to idą na calego pozniej
Pierwszy mecz musimy wygrac i to wysko bez straty gola,a nie jak wtedy Dynamo nam strzlilo 2 bramki i potem musilsimy gonic wynik (ten pierwszy mecz wg mnie zdeycdowal o naszej klesce)