Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31522
Stary 24.07.2010, 01:00
Grzadq napisał(a):Wyświetl post
Pragne zwrócić uwagę na jedno - zaczęła się walka o podstawowe miejsce w składzie.

Skąd nagły skok formy Jirsaka? Tyle lat już "spłaca się", poza małymi przebłyskami szału ni ma. A teraz co mecz to słyszę pochwały w jego stronę. Ano może stąd ta forma, że doszedł Guła, Wilk, jest Sobolewski, już 3 rywali do miejsca w składzie. Jirsak na pewno nie należy do piłkarzy mało zarabiających, zrozumiał niewątpliwie że jeśli dalej będzie lipa to może cienko pierdzieć za jakiś czas.

Jedziemy dalej, skrzydła. Wisła kupuje Paljicia dając wyraźny znak Kirmowi że chłopie, nie jesteśmy z Ciebie zadowoleni. I co? Kirm wchodzi z ławki i po indywidualnej akcji strzela gola. Przypadek? Nie sądze, z resztą mam nadzieje kolejne mecze pokażą że i Kirmowi zachciało się znowu grać ...

)

Tez zauwazylem ze Jirsak z Szawlami zagrl bardzo dobrze.Kilka swietnych podan,i rozcizgniecie gry.

On musi pokazac ze tyle kasy nie wywalono w bloto ,a moze tez sie bac ze czeka go ławka.

Jak przypomne sobie zelazna jedenastke Skorzy ,to ze dzis mozemy wystawic je dwie to naprawde czlwoiek sie cieszy.
Bedzie ławka ,bedzie pole manewru,bedzie rywalizacja ,bedzie wynik )
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując