|
Senior Member
Offline
|
|
thechris napisał(a): 
|
Do czasu. Kiedyś zaczną przegrywać i skończy się pyromania. Jaki ten stadion nie jest ważne żeby zdążyć z oddaniem na IV rundę. Nie wyobrażam sobie przyjmowania Liverpoolu czy Juventusu na Hutniku.
|
w Sosnowcu*
Hutnik nie spełnia norm
|
|