Wyświetl pojedynczy post
gress
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12890
Stary 24.07.2010, 00:05
orzeu napisał(a):Wyświetl post
Na stadion Legii trzeba przyciagnac widzow Arsenalem.
Na stadion Lecha trzeba zwabic ich Stingiem.
Na Cracovie trzeba Kennedy'm i wolami ludzi ciagnac.
A na Reymonta 22 przyciagnie ludzi Wielka Wisla.

Tak z przymruzeniem oka

Takie małe spostrzeżenie: czy przypadkiem taki koncert, organizacja sceny, setki fanów nie zniszczyłyby nowej murawy ? I po co nam to ? Niech sobie grają miesiąc na wyjeździe bo "Sting przybędzie". Mobilizować się i na stadion !!



"Bo nasza ARMIA to potęga"
Odpowiedz cytując