orzeu napisał(a):

Na stadion Legii trzeba przyciagnac widzow Arsenalem.
Na stadion Lecha trzeba zwabic ich Stingiem.
Na Cracovie trzeba Kennedy'm i wolami ludzi ciagnac.
A na Reymonta 22 przyciagnie ludzi Wielka Wisla.
Tak z przymruzeniem oka
|
Takie małe spostrzeżenie: czy przypadkiem taki koncert, organizacja sceny, setki fanów nie zniszczyłyby nowej murawy ? I po co nam to ? Niech sobie grają miesiąc na wyjeździe bo "Sting przybędzie". Mobilizować się i na stadion !!