Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12889
Stary 24.07.2010, 00:03
Do czasu. Kiedyś zaczną przegrywać i skończy się pyromania. Jaki ten stadion nie jest ważne żeby zdążyć z oddaniem na IV rundę. Nie wyobrażam sobie przyjmowania Liverpoolu czy Juventusu na Hutniku.
Ostatnio edytowane przez thechris : 24.07.2010 o godz. 00:05.
Odpowiedz cytując