|
Do czasu. Kiedyś zaczną przegrywać i skończy się pyromania. Jaki ten stadion nie jest ważne żeby zdążyć z oddaniem na IV rundę. Nie wyobrażam sobie przyjmowania Liverpoolu czy Juventusu na Hutniku.
Ostatnio edytowane przez thechris : 24.07.2010 o godz. 00:05.
|