Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4759
Stary 23.07.2010, 23:51
1q2 napisał(a):Wyświetl post
My natomiast mamy zdecydowany przerost formy nad treścią.Ja bym chciał by nasze forum było taką padaką ale żeby na mecze łaziło tyle ludzi co u nich.
Tyle, że oni już mają stadion, a my mamy jeszcze w planach. To robi sporą różnicę.
Będą wszystkie trybuny na Reymonta otwarte, to będziemy mogli porównywać.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując