1q2 napisał(a):

|
My natomiast mamy zdecydowany przerost formy nad treścią.Ja bym chciał by nasze forum było taką padaką ale żeby na mecze łaziło tyle ludzi co u nich.
|
Tyle, że oni już mają stadion, a my mamy jeszcze w planach. To robi sporą różnicę.
Będą wszystkie trybuny na Reymonta otwarte, to będziemy mogli porównywać.