Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4757
Stary 23.07.2010, 23:43
jasnyGwint napisał(a):Wyświetl post
forum Amiki to niezła padaka, człowiek chce czasami poczytać co u majstra, a tam 10 postów na krzyż.
My natomiast mamy zdecydowany przerost formy nad treścią.Ja bym chciał by nasze forum było taką padaką ale żeby na mecze łaziło tyle ludzi co u nich.

A co do tematu - ponoć Aris Jadze bilety po 100 zeta przyszykował.Żal mi chłopaków bo wiadomo że region biedny to jeszcze wyjazd drogi.
Odpowiedz cytując