jasnyGwint napisał(a):

|
forum Amiki to niezła padaka, człowiek chce czasami poczytać co u majstra, a tam 10 postów na krzyż.
|
My natomiast mamy zdecydowany przerost formy nad treścią.Ja bym chciał by nasze forum było taką padaką ale żeby na mecze łaziło tyle ludzi co u nich.
A co do tematu - ponoć Aris Jadze bilety po 100 zeta przyszykował.Żal mi chłopaków bo wiadomo że region biedny to jeszcze wyjazd drogi.