orzeu napisał(a):

Na stadion Legii trzeba przyciagnac widzow Arsenalem.
Na stadion Lecha trzeba zwabic ich Stingiem.
Na Cracovie trzeba Kennedy'm i wolami ludzi ciagnac.
A na Reymonta 22 przyciagnie ludzi Wielka Wisla.
Tak z przymruzeniem oka
|
legia owszem, krakowia owszem.. ale co do lecha to sie nie mozna zgodzić... tam akurat nie trzeba nikogo na stadion siłą zaganiać
