Wyświetl pojedynczy post
Flesz
Member
 
Od: 07.2003
Skąd: Kraków-Bielany

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12888
Stary 23.07.2010, 23:33
orzeu napisał(a):Wyświetl post
Na stadion Legii trzeba przyciagnac widzow Arsenalem.
Na stadion Lecha trzeba zwabic ich Stingiem.
Na Cracovie trzeba Kennedy'm i wolami ludzi ciagnac.
A na Reymonta 22 przyciagnie ludzi Wielka Wisla.

Tak z przymruzeniem oka
legia owszem, krakowia owszem.. ale co do lecha to sie nie mozna zgodzić... tam akurat nie trzeba nikogo na stadion siłą zaganiać
Ostatnio edytowane przez Flesz : 23.07.2010 o godz. 23:36.
Odpowiedz cytując