crazykaro napisał(a):

Tea kolorystyka adidasa jest do du** Nie chcem oglądać Wiśłaków w zeszłorocznych strojach Legijnych. Przypomina mi sie pierwszy sezon z Umbro jak mieliśmy stroje niemal identyczne jak Widzew a teraz mamy takie jak Legia.
|
Nie jak Widzew, tylko jak ŁKS
