Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
pbciderek
Member
Od: 03.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
12885
23.07.2010, 23:04
pierdzielenia o jakimś asfalcie, żółtej trawie i murku w sektorze VIP co niemiara, a najważniejsza sprawa dla nas czyli kibiców wciąż nie załatwiona - pleksi jak było tak jest...
pbciderek
pbciderek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pbciderek
Znajdź inne posty napisane przez pbciderek