nero napisał(a):

Kupie vlepki od serii 22 do 44.
Interesuje mnie również wymiana stare vlepki = paręnaście z nowych serii
Posiadam na wymianę vlepki z serii 2,3,4,5,6 wydane w 2003 roku!
Jakie vlepki do jakiej serii zostały przypisane można zobaczyć na tej stronie - http://vlepkiwisla.blogspot.com/
Kontakt PW.
|
Do tego interesują mnie bilety.
Kupię lub zamienie na multimedia wiślackie (posiadam około 350 gb)
Pozdrawiam