wolfy napisał(a):

A później obie sytuacje kompletnie spartolić. Też w tradycyjny dal siebie sposób.
Kirm we wczorajszym meczu to była nędza.
|
Jesteś mistrzem dostrzegania złych stron i znajdowania dziury w całym. Chyba inny mecz widziałam, Kirm ładnie zakręcił w polu karnym i miał sytuacje. Wywalczył rzut wolny przed polem karnym z lewej strony. Był aktywny w te paręnaście minut, które dostał. Czy ty na prawdę zawsze musisz dorzucić trzy grosze?
Podobno większość ludzi na forum, przesadza, jest zbyt zapatrzona w Wisłę i nie patrzy racjonalnie na grajków i niepotrzebnie jara się transferami. A ja widzę drugą grupę malkontentów którzy we wszystkim znajdą coś złego i skrytykują każdy ruch klubu.